Cześć, nazywam się Andrzej Matuszewski i zarabiam na życie pomagając firmom zaistnieć na rynku.

Reklama

Od 15 lat zajmuję sie reklamą z najczęsciej postrzeganym pojeciu. Czyli tworzę bilbordy, plakaty, ulotki. Wszystkie materiały promocyjne okraszone są solidna dawką wiedzy marketingowej, która zdobywam od 8 lat. Zdobyte umiejetności obsługi programów graficznych pozwalaja na projektowanie materiałów których zawartośc ograniczona jest tylko wyobraźnią.

Marketing

Marketingiem zajmuje się każdy z nas ( w mniejszym lub większym stopniu świadomie). Dzięki zdobytej w praktyce wiedzy i ucząc sie od mentorów zdobyłem wiedzę, która chętnie dzielę się prowadząc szkolenia marketingowe i konsultując sie z klientami.

Internet

Kolejna moja miłość – czyli tworzenie stron internetowych. Dzięki wiedzy z copywritingu i marketingu do ciekawych projektów pomagam wpleść odpowiedni tekst, który ma pomóc w pozycjonowaniu marki. Dzieki pasji fotografowania okraszam ciekawe treści niebanalnymi fotografiami.

Fotografia

Fotografią pasjonuję się od 13 lat ( na początku były to zwykle zdjęcia spożywcze. Później przyszedł czas na zdjęcia katalogowe, portretowe i moje ulubione pejzaże.

Prywatnie

Mąż i ojciec dwójki cudownych dzieci: Oli I Pawełka. Gadżeciarz, narwaniec i fan dobrej zabawy.

Największe sukcesy

380 godzin jako prowadzący na sali szkoleniowej
650 osób miałem przyjemnośc poznać na prowadzonych szkoleniach
35 samodzielnie stworzonych stron internetowych
ok 90 projektów witryn
ok 10 000 godzin projektowania
wspaniała żona, cudowna dwójka dzieci: Ola i Pawełek.